Geplaatst op

Je krijgt vanaf april 2025 een betaalverzoek van woonbron@mind2pay.com. De betaalknop gaat naar transactie.betaalspot.nl. Bekijk het voorbeeld van dit bericht onderaan deze pagina. Woonbron is de afzender van dit bericht.

Check altijd of de afzender klopt. Op veiliginternetten.nl lees je meer over het herkennen van een nepmail, rare sms of neptelefoontje. Twijfel je? Neem dan meteen contact met ons op.

Voorbeeld betaalverzoek

Overig nieuws

Aannemingsovereenkomst getekend voor nieuwbouw Trompweg

Woonbron en bouwbedrijf Waal hebben de aannemingsovereenkomst ondertekend voor het nieuwbouwproject aan de M.H. Trompweg in Dordrecht. Hiermee zetten we een belangrijke stap richting de realisatie van 39 nieuwe driekamerappartementen in Wielwijk.
Lees meer

Woonbron en Laurens brengen Wonen met een Plus naar Gerard Goossenflat

Woningcorporatie Woonbron en zorgaanbieder Laurens slaan de handen ineen om het welzijn van bewoners in de Rotterdamse Gerard Goossenflat verder te versterken. Laurens, bekend om innovatieve woonzorgformules die bewoners ondersteunen om zo lang mogelijk zelfstandig te blijven wonen, introduceert binnenkort Wonen met een Plus in dit woongebouw voor ouderen van Woonbron. In aanwezigheid van een groot aantal bewoners ondertekenden Arthur Oerlemans, directeur bij Woonbron en Rop Spanjaard, directeur thuiszorg Laurens hiertoe de samenwerkingsovereenkomst.
Lees meer